Tak, obecnie domena www.biurodom.pl jest na sprzedaż. Nie ogłaszamy się po wielkich giełdach domen, przeważnie zagranicznych i nie gwarantujących ani faktury VAT, ani sprzedaży domeny w krótkim czasie za zadowalającą obie strony cenę. Chyba że kupujący chce dopłacić podatek VAT, co już przerabialiśmy. Cypr to nie nasze klimaty.

Jak kupić domenę biuro dom?

W skrócie opisaliśmy pewne kroki powyżej. Szukając domeny odpowiadającej naszej działalności kierujemy się na giełdy domen, na allegro, szukamy w ogłoszeniach. Giełda domen oferuje dużo wolnych domen, jednak nie zawsze znajdziemy to czego nam trzeba. Warto też pamiętać, że giełda zarejestrowana poza granicami Polski nie wystawia faktury z polskim vatem, bo jej siedziba jest poza krajem. Zakupy za granicą zawsze obarczone są tym ,że  podatek vat musimy dopłacić.

Inna i prostsza droga to bezpośredni kontakt z właścicielem domeny. W dzisiejszej rzeczywistości mocno ułatwiony dzięki mediom, czy wyszukiwaniu w googlu. Właściciele domen potrafią też kontaktować się oferując domenę wybranym firmom. Gdy mowa o domenie biurodom.pl to faktura jest wystawiona przez polskiego właściciela, co łatwo sprawdzić w bazie whois (kto zarejestrował domenę)

Gdy domena biuro i dom posiada i na sprzedaż jest dostępna

Po co szukać nowej domeny pl, jeśli rynek wtórny domen pozwala na znalezienie odpowiedniej nazwy domenowej: jeśli szukacie powiązanej z nieruchomościami, sprawami biurowymi, domowymi domeny , biurodom.pl będzie być może idealna do waszych potrzeb, bo zawiera w jednym krótkim wyrazie dwa słowa: biuro i dom, taka domena obejmuje wszystko co jest potrzebne w branży, w której być może działacie. Do tego – biurodom.pl jest niezwykle krótką domeną.

Podajcie nazwę przez telefon: biurodom.pl pisane razem. Proste, prawda?

Wielokrotnie trzeba podać klientowi lub partnerowi w biznesie nazwę przez telefon. Biurodom.pl nie generuje pomyłek! Brak tu wątpliwości językowych typu „c” czy „k”, jaka litera na końcu, a tak krótką nazwę każdy bez trudu zapamięta!

domena biurodom na sprzedaż

Biurodom.pl posiada wszystko, co domena ośmioliterowa może mieć i co jest ważne.

Krok pierwszy: jesteśmy otwarci na kontakt z potencjalnym kupującym. mailowy lub telefoniczny.

Krok drugi: Jaka cena? ile warta jest dla Ciebie domena, jako potencjalne źródło przychodu? czyli jak wiele może zarobić na siebie słowo na osiem liter. Doświadczenie uczy, że sporo. Raz, że krótkich jednowyrazowych domen jest coraz mniej, dwa że domena w nazwie ma słowa kluczowe „biuro” oraz „dom”. Co daje duuże pole do działania.

Czy za fakturę vat domenę mogę odliczyć jako koszt?

Tak, można fakturę za domenę odliczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *