Strona biurodom.pl to przykład pięknej domeny internetowej na poziomie narodowym (domena pl), która w przeszłości należała do Biura nieruchomości Dom w Szczecinie i Poznaniu.

Czasy się zmieniły, więc nieruchomości ruszyły się z posad, zajmując przestrzeń w internecie. Stąd pomysł na użycie domeny biurodom na prezentację Biura w centrum Szczecina. Sprzedaż biura zakończona sukcesem.

Piękna domena + piękna strona = sukces

W obecnych czasach o sukcesie biznesowym, czy to w branży biurowej, nieruchomości czy sprzedaży bezpośredniej, decyduje w dużej mierze łatwa do zapamiętania domena internetowa. Taka jak biurodom.pl. Krótka domena pl, którą z łatwością podyktujesz przez telefon partnerom biznesowym. A gwarantujemy Ci, że mamy doświadczenie w obsłudze własnych i cudzych domen, także w dziedzinie nieruchomości biurowych, domowych i portali czy sklepów internetowych. Zawsze testem przydatności domeny było życie. Szczególnym testem  dobrej domeny jest to że „wpada” oraz nie posada niejednoznacznych liter – powodujących niejasność – typu „c” czy „k”, „m” czy „n”. Biurodom.pl jest pod tym względem równie idealna. Bo mieliśmy własne domeny o super nazwach jednak o różnie rozumianej pisowni, co mogło kierować na strony internetowe konkurencji zamiast do Naszej witryny www.

Łatwa domena biurodom.pl

Także pomyśl o poczcie. Czyż nie jest to piękne, posiadać pocztę na przykład: sprzedaz@biurodom.pl ? CZy klientów nie zachęci piękny adres, poza tym występowanie w spisach alfabetycznych na literę „b” jest dużym plusem.

Brak znaków podkreślenia, myślników – łączników, cyferek typu 24pl w nazwie domeny usprawnia komunikację z klientem. Domena kojarzy się z BIUREM  i DOMEM. Co jest gwarancją dochodowości inwestycji w domenę, jeśli nie tematyka taka jak dom czy biuro?

Tylko wyobraźnia ogranicza, domena to wolność.

Tak jest,w biznesie domena jest pierwszą inwestycją, Warto to przemyśleć.

 

This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *